استفاده از چاقو میوه خوری عرشیا به جای میل مکانیکی

وقتی صحبت از چاقو میوه خوری عرشیا می شود که کارایی بیشتری دارند، چاقوی Utility در کلاس خودش قرار دارد – هر کاری را انجام می دهد. چاقوهای کاربردی که در انواع دندانه دار و لبه مستقیم عرضه می شوند.

برای انجام کارهای متفرقه در آشپزخانه شما طراحی شده اند. از برش دادن ساندویچ ها تا باز کردن بسته ها، چاقوهای کاربردی تیغه ای هستند که بارها و بارها به آن دست خواهید یافت و دوباره از آنها استفاده خواهید کرد هر آشپزخانه ای برای کارهای منحصر به فرد نیاز به یک چاقوی کاربردی دارد که با بقیه مجموعه شما سازگاری ندارد.

هنگام خرید یکی از بهترین مجموعه های چاقو، مهم است که استانداردهای خود را بالا نگه دارید. به هر حال، یک مجموعه باکیفیت، برخی از ضروری ترین ابزارها را برای آشپزخانه خانه تامین می کند. تیغه ها باید تیز و محکم باشند و دسته ها باید راحت در دست باشند. سیستم ذخیره سازی، چه یک بلوک چوبی کلاسیک یا یک پایه مدرن، باید ساده باشد.

مهمتر از همه، این مجموعه باید بر روی چاقوهایی باشد که در واقع به طور منظم از آنها استفاده می کنید، مانند چاقوی همه کاره سرآشپز و چاقوی تمیز کردن دقیق – و نه یک دسته از تیغه های غیر ضروری که به ندرت نور روز را می بینند.

چاقوهای استخوان دار دارای تیغه های بلند و باریکی هستند که به طور خاص برای شکستن برش های بزرگ گوشت طراحی شده اند و پیرایش پوست نقره را به یک کار ساده تبدیل می کنند. چاقوهای استخوان بندی در دو نوع اصلی وجود دارند، چاقوی استخوان بندی انعطاف پذیر و چاقوی استخوان بندی سفت.

یک چاقوی استخوان‌گیری انعطاف‌پذیر برای کسانی که نیاز به انجام کارهای استخوان‌گیری دارند عالی است، در حالی که چاقوهای استخوان‌گیری سفت برای شکستن قطعات بزرگ گوشت به برش‌های اولیه مناسب‌تر هستند اگر سرآشپزی هستید که با گوشت کار می‌کنید، چاقوی استخوان‌بندی کارهای روزمره را آسان‌تر می‌کند و ارزش آن را دارد که در اسرع وقت به مجموعه خود اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.