استقبال کشور چین از چرم شترمرغ در ایران رسانه های غربی را متعجب کرد

چرم جیر نیز از جمله انواع چرم های شناخته شده برای عموم است، همچنین یکی از چرم هایی است که اغلب در محصولات خود قرار می دهیم.

برای به دست آوردن چرم جیر معمولا سمباده کاری انجام می دهیم، بعد از اینکه چرم های دارای عیوب پوستی اضافی را گرفتیم، سمباده می زنیم و در نتیجه چرم جیر را به دست می آوریم.

چرم شترمرغ در ایران به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای موارد زیادی استفاده می شود.

ما از پوست بز، بچه و گوساله برای تولید چرم جیر استفاده می کنیم.

چرم فلورانتیک در واقع یکی از انواع چرم هایی است که اکثر ما می شناسیم، چرم فلورانسی، که یکی از انواع چرمی است که ما اغلب ترجیح می دهیم، اغلب در بین مردم با چرم لاکی اشتباه گرفته می شود.

مانند چرم لاکی، ما معمولاً از چرم گلدار در کفش استفاده می کنیم، برای تولید چرم گلدار، همان کاری را که در چرم لاکی انجام می دهیم، انجام می دهیم.

با این حال، برخلاف چرم اختراع، هنگام تهیه چرم گلدار ظاهر مات تری ارائه می کنیم، یعنی وقتی زیاد پولیش میزنیم چرم لاکی میشه و وقتی مات باشه گلدار میشه.

در مورد چرم گیاهی، مهمترین ویژگی چرم گیاهی عدم استفاده از مواد شیمیایی در ساخت آن است، به همین دلیل این محصول که مورد پسند بسیاری از مشاغل نیست، برای ما خاص است.

ما از چرم گیاهی استفاده می کنیم زیرا محصولاتی را به جای ارزان و آسان از چرم طبیعی واقعی تولید می کنیم.

ما چرم گیاهی را با روش دباغی سنتی تولید می کنیم و برای این کار از چرم گوساله استفاده می کنیم.

چرم چاپی یکی از رایج ترین انواع چرم در بازار است، این چرم به دلیل رنگ آمیزی در رنگ های مختلف شناخته شده است، لازم به ذکر است که ما از این چرم بر روی سطوح نرم استفاده می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.