بازرگانی فروش نرده آلومینیوم نفیس

بازرگانی نفیس در زمینه چه نوع نرده های آلومینیوم فعالیت دارد؟ آیا قیمت فروش انواع نرده این شرکت در تمامی شهرهای یکسان است؟
کیفیت و زیبایی نرده های آلومینیومی باعث شده است تا شرکت های بازرگانی زیادی در این زمینه فعال باشند و رقابت شدیدی نیز جهت فروش بین برندهای معتبر ایرانی و خارجی به وجود آید، دلیل این امر وجود مزیت های بی شمار این نرده ها نسبت به نمونه های دیگر است.

مزیت کاربردی نرده آلومینیومی

نسل امروز علاوه بر کیفیت وسایلی که از آنها استفاده می کنند به دنبال زیبایی نیز هستند و گاهی حتی به این بعد وسایل بیشتر اهمیت می دهند. انواع نرده استیل دقیقاً همین ویژگی را در کنار کیفیت و ماندگاری بسیار بالا را دارد. تنوع در طرح و یراق آلات و ظاهر براق در کنار قیمت مناسب آن را منحصر به فرد کرده است.
استفاده از نرده آلومینیوم به معنی تمام شدن تمام مشکلاتی است که در نرده های آهنی وجود داشت. معایبی مانند وزن زیاد، زنگ زدگی و قیمت بالا.

اجزای نرده آلومینیوم

به طور کلی این نرده ها از سه جزء پایه، هندریل و گارد تشکیل شده است. پایه نرده که از جسن پروفیل ساخته می شود و معمولاً به دو صورت تک کاناله و دو کاناله مورد استفاده قرار می گیرد. هندریل همان دسته و گارد نیز همان حفاظ امنیتی نرده ها هستند.
این سه اجزا به وسیله پیچ ها مخصوص به یکدیگر بسته می شوند و در نهایت یک نرده و حفاظ زیبا که مناسب جهت راه پله، بالکن، تراس و مکان های عمومی مانند اداره ها خواهد بود.
در ایران بازرگانی نفیس یکی از برندهای معروف در زمینه ارائه انواع نرده و پلکسی آلومینیوم ساخت کشور ترکیه می باشد که بهترین این حوزه را با کیفیتی برتر به همشهریان خود در تبریز و فروشندگان و نمانیدگی های دیگر در سراسر ایران ارائه می دهد.
بیشتر فروش این بازرگانی نرده آلومینیوم به صورت عمده می باشد و قیمت های فروش همراه با تخفیفات ویژه نیز می باشد. کیفیت حفاظ و نرده آلومینیوم نفیس به گونه ای است که مناسب برای هر نوع منطقه آب و هوایی می باشد حتی مناطق جنوبی که با رطوبت زیاد هوا مواجه هستند و بسیاری از نرده ها مانند نرده های آهنی در آن شهرها زنگ می زنند و دچار خوردگی می شوند.
جهت اطلاع از قیمت های عمده انواع قطعات نرده استیل نفیس و پلکسی ترکیه می توانید با نمایندگی و فروشندگان آنلاین نیز در تماس باشید تا از قیمت های بدون واسطه این بازرگانی برخوردار شوید.
منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.