با آجر سفال یزد 5 سانتی خانه خود را در برابر زلزله 8 ریشتری محافظت کنید

آجرهای سرامیکی سوخته به دلیل رنگ قرمز مشخص خود شناخته می شوند، به هر حال، رنگ در این مورد نشانگر کیفیت است، زیرا برای خیلی روشن آنها از آتش پشیمان می شوند و برای خیلی تاریک، سوخته برعکس، آنها در فر نگهداری می شوند.

دمای پخت خاک رس با درجه بالا که ماده اولیه اصلی این مصالح ساختمانی است باید 1000 درجه باشد.

آنها بهترین ویژگی ها را خواهند داشت حداکثر استحکام و مقاومت در برابر تخریب، بنابراین آجر قرمز را می توان تقریباً در همه جا از جمله پایه ها و لوله ها استفاده کرد.

آجر سفال یزد 5 سانتی یکی از انواع آجر است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد.

تنها شاخصی که این نوع از سیلیکات بدتر است هدایت حرارتی است که در دومی کمتر است.

دو گونه ای که در بالا توضیح داده شد، مانند برخی دیگر، چروک و توخالی هستند.

اولی قطعه ای از مواد جامد بدون هیچ حفره ای است، در حالی که در دومی مشخصه سوراخ های عبوری معمولاً قابل توجه است و الگوی یکسانی را روی هر نمونه تشکیل می دهد.

تولید آجرهای توخالی همیشه به مواد اولیه کمتری نیاز دارد، زیرا سبک تر و بسیار ارزان هستند، مزیت دیگر آنها هدایت حرارتی کمتر ناشی از همین حفره ها است.

با این حال، این ماده شکننده تر از آجرهای جامد قابل اعتماد است و بنابراین نمی توان از آن برای ساخت دیوارهای باربر استفاده کرد.

دومی، به نوبه خود، اغلب از مصالح ساختمانی کامل ساخته می شود، اما بدون عایق اضافی نمی توان انجام داد.

آجرهای دوتایی که سنگ های سرامیکی نیز نامیده می شوند، از نظر بصری با اندازه بسیار بزرگتر متمایز می شوند که نام آنها را به خود اختصاص داده است.

بر خلاف انتظارات، عناصر این سنگ تراشی همیشه سنگین تر از حد معمول نیستند، زیرا هنوز هم با تخلخل بالا مشخص می شوند که تأثیر مطلوبی بر قیمت دارد.

فراوانی منافذ به کاهش هدایت حرارتی کمک می کند، زیرا زمینه کاربرد واضح است: دیوارهای خارجی.

مزیت این ماده همچنین این است که به طور قابل توجهی باعث صرفه جویی در راه حل می شود، زیرا درزهای چنین دیواری بسیار کوچکتر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.