با قابلمه استیل پریمیر ته دیگ ماکارونی بی نظیری داشته باشید!

همانطور که دیدیم، هیچ ماده ای وجود ندارد که برای همه موارد استفاده کاملاً بهترین باشد: هر ماده بسته به کاربردهای آشپزی، نقاط قوت و ضعف خود را دارد.

بنابراین در این پاراگراف می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین قابلمه استیل پریمیر را برای خرید انتخاب کنید.

همچنین نقاط قوت و ضعف هر ماده را خلاصه کنیم تا بتوانید قابلمه یا ماهیتابه بعدی خود را بر اساس استفاده‌ای که می‌خواهید از آن استفاده کنید، انتخاب کنید.

برای خرج کردن و نوع آشپزی که می خواهید استفاده کنید.

قابلمه های آلومینیومی، مزایا: سبک، نگهداری کم، ارزش عالی برای پول، صرفه جویی در انرژی.

معایب: برای نگهداری غذاهای پخته مناسب نیستند، به خصوص اگر اسیدی یا خیلی شور باشند، آلومینیوم نچسب: مراقب ساییدگی روکش باشید و آن را خراش ندهید.

قابلمه های مسی، مزایا: آنها بهترین پخت غذا، به ویژه پخت بسیار یکنواخت را تضمین می کنند، معایب: قیمت بالا (اما پس از آن می توانند راکد باشند)، آنها نچسب نیستند.

قابلمه های فولادی ضد زنگ و آلینوکس، مزایا: بدون نگهداری، ایده آل برای پخت و پز غوطه ور، مقاوم در برابر خوردگی، معایب: مراقب نمک درشت باشید، صرفه جویی کمی در انرژی دارند، آنها حاوی نیکل و کروم هستند.

قابلمه های سنگی و صابونی، مزایا: خاصیت نچسب طبیعی دارند، نیکل و سایر مواد ندارند، معایب: هدایت حرارتی کم، سنگین، در معرض سایش و شوک حرارتی.

قابلمه های آهنی، مزایا: بسیار ارزان، مقاوم، ایده آل برای پخت و پز مانند سرخ کردن و قهوه ای کردن معایب: آنها را نباید شست اما همیشه با روغن درمان کرد، سنگین هستند و در معرض زنگ زدگی هستند.

قابلمه های چدنی، مزایا: مناسب برای انواع پخت و پز و بهینه برای پخت آهسته، مناسب برای همه منابع حرارتی، معایب: آنها سنگین هستند، پوشش می تواند ویژگی های زیبایی شناختی (اما نه عملکردی) خود را از دست بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.