با کلاه ایمنی جی اس پی در مهمانی های رسمی بدرخشید

ابتدا بیایید با گرفتن برخی اطلاعات پس زمینه شروع کنیم. بخش ساخت و ساز یکی از بیشترین تعداد صدمات ضربه‌ای به سر کشنده و غیرکشنده را دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 بین سال‌های 2003 و 2010 ، از هر 100000 کارگر، 2.6 نفر بر اثر آسیب‌های مغزی جان خود را از دست دادند.

 کارکنان شرکت‌های کوچک‌تر با کمتر از 20 کارمند بیش از دو برابر بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از صدمات مغزی بودند و سقوط علت اصلی بود و بیش از 50 درصد از کل آسیب‌های مغزی مرگبار ناشی از سقوط بود. 

اما برخی از خبرهای خوب این است که در دوره مشابه از سال 2003 تا 2010، درصد صدمات ناشی از ضربه به سر هر سال 6.2 درصد کاهش یافته است آن هم با کلاه ایمنی جی اس پی که توانست آمار مرگ و میر را پایین بیاورد.

کلاه ایمنی جی اس پی

چه زمانی باید از کلاه ایمنی استفاده کرد؟

حفاظت از سر یک الزام در طیف گسترده ای از صنایع است، اما به طور کلی، کلاه ایمنی باید در هر موقعیتی که در معرض آسیب به سر هستید.

چه در اثر افتادن، ضربه زدن به سر یا افتادن اجسام، استفاده شود. امیدواریم که کارگران آموزش های خوبی دیده باشند و به آنها اجازه دهد تا اکثر تصادفات را به طور کامل دور بزنند.

اما این بدان معنا نیست که شما نباید کلاه ایمنی بپوشید، هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد.

به طور کلی، ما در مورد دو نوع کلاه سخت صحبت می کنیم. موسسه استاندارد ملی آمریکا یا ANSI دو نوع را تشخیص می دهد. نوع I از بالای سر محافظت می کند. نوع II از بالا و کناره های سر محافظت می کند. 

همچنین تمایز گشادتری بین کلاه ایمنی و کلاه ایمنی وجود دارد. تفاوت بین کلاه ایمنی و کلاه ایمنی به چند عامل مربوط می شود.

 کلاه ایمنی اغلب باید گواهینامه ها و استانداردهای ایمنی سفت و سخت تری را پاس کند، ضربه های بیشتر و بار بیشتری را تحمل کند و برای مدت طولانی تری استفاده شود. 

کلاه ایمنی اغلب گرانتر از کلاه ایمنی معمولی است. تا آنجا که ایمنی پیش می رود، کلاه ایمنی محافظت بیشتری نسبت به کلاه سخت ارائه می دهد.

همچنین ممکن است به کلاه ایمنی با شرایط اضافی برای نوع کار خود نیاز داشته باشید. برخی از الزامات ویژه معمول تر، مقاومت در برابر شعله، خطرات الکتریکی و کلاه ایمنی ضد الکتریسیته ساکن است. 

این الزامات خاص ممکن است در بیشتر موارد ارزش اضافی برای شما به همراه نداشته باشد، اما در مواردی که به آنها نیاز است، می توانند نجات دهنده زندگی باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.