بورس بهترین نرده آلومینیوم وارداتی

نرده آلومینیوم چه مزیت هایی نسبت به دیگر نرده ها دارد که امروزه در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد؟ در بازار و بورس آلومینیوم بهترین لوازم و قطعات وارداتی نرده آلومینیوم به فروش می رسد.
زمانی که صحبت از محصولاتی از جنس آلومینیوم می شود ویژگی هایی مانند دوام بالا، عدم زنگ زدگی و قیمت مناسب را باید یادآور شویم، ویژگی هایی که باعث استفاده از آلومینیوم به اشکال مختلف در صنایع مختلف شده است، به گونه ای که امروزه ظروف آلومینیومی، فویل آلومینیوم، درب و پنجره آلومینیوم، لوازم و قطعات خودرو و نرده و حفاظ هایی از جنس آلومینیوم تولید و ساخته می شوند. این بدین معنی می باشد که فلز آلومینیوم به راحتی و با صرف هزینه اندازه قابل تغییر شکل بوده و در عین حال مقاومت بسیار مناسبی را در هر مورد از خود نشان می دهد.

ویژگی و مزیت های نرده آلومینیوم

باید گفت که بهترین جنس نرده های موجود در بازار از آلومینیوم می باشد و تنوع قطعات و لوازم ساخته شده از آلومینیوم بسیار زیاد می باشد. ویژگی و مزیت های رقابتی انواع نرده آلومینیوم باعث جایگزین شدن این نرده ها به جای نرده هایی از جنس چوب یا آهن شده است. از مهمترین ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به آبکاری و مراقب از نرده های آلومینیومی
  • عدم انبساط و انقباظ نرده های در شرایط جوی متفاوت
  • وزن سبک قطعات و لوازم نرده نسبت به نرده های آهنی
  • قابلیت نصب آسان و راحت.
  • قیمت و کیفیت بسیار مناسب نسبت به نرده های چوبی و آهنی
  • تنوع در رنگ و طرح نسبت به نرده های استیل
  • عدم خوردگی و زنگ زدگی در محیط های مرطوب
این مزیت ها باعث شده است که انواع نرده آلومینیوم جایگزین نرده های آهنی، استیل و چوبی شوند، البته در طراحی این نرده ها جهت زیباتر شدن به ویژه در نرده های راه پله از شیشه و چوب در ترکیب آنها استفاده می شود.

بورس نرده آلومینیوم

بازار و بورس نرده آلومینیوم در ایران مملو از انواع نرده های تولید داخل و خارج می باشد. در بازار انواع نرده آلومینیوم وارداتی با قیمت های مختلف عرضه می شوند که اغلب قطعات و لوازم آن تولید برندهای معروف کشور ترکیه می باشند و معمولاً از طریق نمایندگی ها در سراسر ایران به فروش می رسند.
البته نمی توان گفت که بهترین نرده آلومینیوم، نرده ها و قطعات وارداتی هستند زیرا بسته به نوع نرده، مکان استفاده و میزان هزینه جهت خرید، مدل ها و طرح بسیار متفاوت می باشند و گاهی نرده های تولید داخل از نظر کیفیت و قیمت بسیار مقرون به صرفه تر و بهتر از نرده های وارداتی خواهند بود.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.