تولید جوراب واریس سیگواریس بالای زانو متوقف شد

بیماران دیابتی از بی حسی، سردی غیرمعمول دست پا، گزگز یا تورم در پاها و پاهای خود رنج می برند. هنگامی که جریان خون محدود می شود، می تواند باعث ایجاد شرایط ناراحت کننده یا حتی تهدید کننده زندگی شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جوراب واریس سیگواریس بالای زانو برای بیماران دیابتی مفید است. دیابت به شرایط متابولیک متنوعی اشاره دارد که در درجه اول بر توانایی بدن در استفاده و پردازش گلوکز که قند خون نیز نامیده می شود، تأثیر می گذارد.

این شرایط مزمن می تواند منجر به سطوح گلوکز خطرناک و تهدید کننده زندگی در خون شود. گلوکز یکی از منابع کلیدی انرژی است که بدن ما برای عملکرد از آن استفاده می کند.

برای ماهیچه ها، عملکرد سلولی، بافت ها و حتی برای عملکرد مغز بسیار مهم است. گلوکز اضافی در خون می تواند منجر به چندین عارضه مضر برای سلامتی شود. دو نوع اصلی دیابت به عنوان نوع 1 و نوع 2 طبقه بندی می شوند.

علائم دیابت بسته به سطح گلوکز موجود در خون متفاوت است. اگر درمان نشود، عواقب طولانی مدت ممکن است منجر به هیپرگلیسمی شود که می تواند تهدید کننده زندگی باشد.

برای درمان دیابت، مشاوره و درمان مناسب بسیار توصیه می شود. با این حال، چندین تکنیک دیگر نیز به مدیریت و همچنین کاهش علائم کمک می کند.

سطوح بالای گلوکز می تواند به طور کلی به سیستم عصبی، سیاهرگ ها و رگ های خونی آسیب برساند. بیماران دیابتی از اختلال یا محدود شدن جریان خون شکایت دارند که منجر به تورم، بنفش پاها یا ناراحتی کلی می شود.

در نتیجه، بیماران دیابتی جوراب های فشاری را برای جلوگیری از لخته شدن خون مفید می دانند که همیشه یک خطر است.

در حالی که سیستم عصبی و گردش خون بدن به خطر افتاده است. جوراب فشاری دیابتی به کاهش فشار در ساق پا و پا کمک می کند، از ایجاد تاول جلوگیری می کند و تجمع رطوبت را به حداقل می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.