تولید و فروش اتصالات نرده آلومینیوم

دلیل افزایش تولید و فروش انواع اتصالات و قطعات نرده آلومینیوم چیست؟ آیا سلیقه و خواسته های مردم باعث این افزایش شده است یا کیفیت نرده های آلومینیومی؟
باید اذعان داشت که در ابتدا کیفیت و مزیت های انواع نرده آلومینیوم بود که باعث تغییر سلیقه مشتریان و سوق دادن آنها به سمت خرید و انتخاب نرده آلومینیومی شده است.
امروزه مردم و شرکت ها به دنبال انتخاب نرده هایی باکیفیت و در عین حال زیبا می باشند، نرده هایی که از نظر هزینه مقرون به صرفه باشد، دوام و ماندگاری بالایی نیز در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی داشته باشد.
به همین جهت شرکت های بسیاری مانند سپکو در زمینه تولید قطعات و انواع نرده آلومینیوم فعال هستند. نرده هایی که جایگزین بسیار مناسبی برای نرده های آهنی و سنگین قدیمی می باشند. ویژگی هایی مانند وزن سبک، طول عمر بالا، ظاهر براق و زیبا در کنار قیمت مناسب عواملی هستند که مردم را ترغیب به انتخاب و استفاده از آنها می کند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اتصالات نرده آلومینیوم

منظور از اتصالات، قطعاتی هستند که به وسیله دستگاه جوش یا پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند و در نهایت نرده های آلومینیومی شکل می گیرند. در نسل جدید نرده آلومینیوم، پایه هایی با شکل مربع و مستطیل تولید کرده اند که دارای اندازه های مختلف می باشند.
در تولید قطعات و اتصالات نرده آلومینیوم از آلیاژ 6063 استفاده می شود که از ویژگی ها این آلیاژ به قابلیت جوشکاری، مقاومت در برابر عوامل محیطی و خوردگی اشاره نمود.
از آلومینیوم با آلیاژ 6063 علاوه بر تولید و ساخت نرده، برای تولید پروفیل درب و پنجره، لوله، قطعات ساختمانی و لوازم آشپزخانه نیز استفاده می کنند.
قطعات و اتصالات نرده آلومینیوم مراحل زیر را جهت تولید و آماده شدن پشت سر می گذارند:

  • پولیشینگ
  • پلیسه گزاری
  • آنادایزینگ
  • سیلینگ
  • کنترل کیفیت
  • بسته بندی
بعد از بسته بندی، توسط بخش حمل و نقل کلیه موارد مورد نیاز جهت نصب نرده به نمایندگی ها و فروشگاه های فعال در این زمینه فرستاده می شود یا توسط شرکت های اجرا کننده نرده های آلومینیوم خریداری می شود.
فروش اتصالات باکیفیت معمولاً تنها توسط نمایندگی صورت می گیرد که جهت بهره مندی از جنسی باکیفیت و خدمات پس از فروش توصیه می شود از نمایندگی های مجاز فروش نرده آلومینیوم، خریدها و سفارشات خود را انجام دهید.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.