خرید عمده نوار تیپ آبیاری صادراتی ایران به قیمت روز

خرید نوار تیپ آبیاری صادراتی ایران برای خریداران با صرفه تر از خرید نوع خارجی آن می باشد زیرا هم قیمت مناسب تری دارد و هم با کیفیت تر می باشد از همین رو خریداران این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند.

نوار تیپ یکی از لوازم آبیاری قطره ای می باشد که نوع صادراتی آن با کیفیت تر می باشد، به دلیل کمبود آب در کشور کشاورزان زیادی از نوار تیپ آبیاری استفاده می کنند تا میزان آب کمتری مصرف کنند.

صادرات نوار تیپ به مقدار بسیار زیادی صورت می گیرد زیرا تمام کشاورزان به دنبال تولید محصولی با کیفیت و همچنین مصرف آب کم تری هستند از همین رو از این کالا در کشاورزی استفاده می کنند.

خرید عمده نوار تیپ آبیاری صادراتی ایران به قیمت روز

صادرات بهترین نوار آبیاری جدید اصل به کشور های همسایه

صادرات بهترین نوار آبیاری جدید اصل به کشور های همسایهتولید کنندگان نوار آبیاری تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند بهترین محصول را تولید کنند به همین خاطر است که به دنبال مواد اولیه مرغوب هستند، کارخانجات جدید ترین کالای تولیدی خود را به کشورهای همسایه صادر می کنند.

کارخانه تولیدی برای داشتن مشتریان فراوان محصول اصل و جدید خود را به مشتریان خارجی خود پیشنهاد می دهند تا بتوانند میزان بیشتری از محصول خود را به فروش برسانند.

کشورهای همسایه به علت آنکه نوار آبیاری تولید شده توسط کارخانجات ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد ترجیح می دهند کالای مورد نیاز کشور خود را از این تولیدی ها تهیه نمایند. کارخانه نوار تیپ شیراز جزو کارخانجاتی می باشد که بیشتر محصول خود را به کشورهای همسایه صادر می نماید.

قیمت عمده نوار تیپ نوار آبیاری قطره ای در بازار

قیمت عمده نوار تیپ نوار آبیاری قطره ای در بازاردر بازار اکثر محصولات را به صورت عمده به مشتریان عرضه می کنند قیمت عمده محصول نیز از قیمت خرده آن پایین تر می باشد، از همین رو خریداران نوار تیپ آبیاری برای خرید عمده محصول مورد نظر خود به بازار مراجعه می کنند.

خریداران برای خرید عمده محصول به برای پرداخت هزینه کم تری برای محصول مورد نیاز خود به بازار مراجعه می کنند. دلیل دیگری که مشتریان را به سمت بازار سوق می دهد این است که در بازار انواع مختلفی از کالا با قیمت های متفاوت یافت می شود.

قیمت عمده این محصول به کیفیت آن بستگی دارد زیرا دستگاه نوار تیپ در سایزها و کیفیت های متفاوتی تولید می شود که این خود باعث گران و ارزان بودن قیمت این کالا خواهد شد.

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت اینترنتی

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای به صورت اینترنتیکارخانجات برای فروش بهتر و بیشتر محصول خود سایت هایی را برای فروش محصول خود قرار می دهند تا مشتریان بتوانند راحت تر کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند و همچنین در وقت خریداران نیز صرفه جویی خواهد شد.

تولید کنندگان در سایت های فروش خود قیمت کالای خود را به همراه متراژ وکیفیت آن قرار می دهند به طور مثال:

 • قیمت نوار تیپ 1000 متری
 • قیمت نوار تیپ 2000 متری
 • و…

مشتریان برای سهولت در خرید ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش دهند تا هم در وقت خود صرفه جویی کنند و همچنین هزینه کم تری را پرداخت نمایند.

نکاتی در مورد آبیاری قطره‌ای نوار تیپ

نکاتی در مورد آبیاری قطره‌ای نوار تیپدر آبیاری قطره ای باید به چند نکته توجه کرد زیرا اگر نکات آموزشی استفاده از این محصول در نظر گرفته نشود نمی توان با استفاده از آن محصولات با کیفیتی را تولید کرد و حتی امکان دارد باعث ضرر و زیان نیز برای مصرف کننده باشد.

چندین نکته بسیار اساسی را باید در آبیاری قطره ای نوار تیپ رعایت نمود که شامل موارد زیر می باشد:

 1. از آب های سخت و شور استفاده نشود.
 2. جلوگیری از ورود ذرات معلق درشت موجود در آب به درون نوار.
 3. جلوگیری از زاویه دار کردن نوار.
 4. نیاز آبی گیاه کم برآورده نشود.
 5. بعد از اتمام عملیات تزریق کود آب سریع قطع نشود.
 6. نوار در شیب های بالای ۲ درصد وصل نشود.
 7. دور کردن اشیاء نوک تیز از نوار.
 8. در پایان کار نوار از زمین خشک جمع آوری نشود.

علاوه بر موارد ذکر شده باید به این نکته اساسی در ساخت آبیاری قطره ای نیز توجه کرد که پهن کردن نوار آبیاری در طول کوتاه سبب افزایش هزینه طرح می شود و پهن کردن آن در طول زیاد سبب کاهش یکنواختی آبیاری خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.