دفتر ۱۰۰ برگ سیمی نهال برای زنان بی سرپرست به عنوان منبع درآمد قرار گرفت

دفتر ۱۰۰ برگ سیمی نهال بسیاری از نوت بوک های مختلف را در اشکال و اندازه های مختلف می سازد که همگی با ظاهر و حسی مشابه هستند.

من یک دفترچه بزرگ سایز A4 دارم که برای وبلاگ از آن استفاده کرده ام که کاغذ خالی خوبی دارد. کاغذ آن نوت بوک 80 گرم در متر است برخلاف 70 گرم در این نوت بوک کوچک و پوشش پلاستیکی آن ضخیم تر و سنگین تر است.

من آن را بسیار دوست دارم، اگرچه با پر کردن چند جوهر در آن دفترچه نیز مشکل دارم. این دفتر ۱۰۰ برگ سیمی نهال توسط مشتری به من توصیه شده است که عاشق استفاده از دفتر ۱۰۰ برگ سیمی با خودکارهای خود است و نوت بوک های خالی را برای طراحی مناسب می داند.

او به من گفت که این حس را به کاغذهای دیگر برندهای دوستدار قلم فواره ترجیح می دهد. این مورد علاقه من نیست، اما انتخاب کاغذ بسیار شخصی است.

دفتر ۱۰۰ برگ سیمی نهال

بنابراین Maruman Mnemosyne قطعا ارزش امتحان کردن را دارد تا ببیند شما چه فکر می کنید! مشتریان تکراری وفادار زیادی دارد که به من می گویند که عاشق احساس صاف اما نه لغزنده هستند.

کاغذ چیز خاصی به نظر نمی رسد، اما من از عملکرد آن شگفت زده شدم. حتی با مرطوب‌ترین ترکیب نوک/جوهر من، هیچ پرده و پردهی وجود نداشت! 

جوهر براق من فوق‌العاده به نظر می‌رسید و هر چه سریع‌تر می‌نوشتم، درخشش بیشتر ظاهر می‌شد، و همچنین سایه‌زنی را در Yama-budo نشان می‌داد. جوهر درخشان نیز به خوبی کار می کرد و عالی به نظر می رسید. 

من به خصوص دوست داشتم که چگونه نوت بوک کاملاً صاف بود و چقدر باریک بود (آنقدر باریک بود که به همراه رایانه من در آستین لپ تاپ نزدیک من قرار گرفت!). 

این نوت بوک آن گونه ای نیست که بخواهید برای یک مجله یا چیز خاصی که می خواهید برای مدت طولانی نگه دارید استفاده کنید، اما برای یادداشت ها عالی است.

تنها مشکلی که داشتم با جوهر Aurora Black در پایلوت متروپولیتن من بود. بنا به دلایلی این ترکیب کاغذ و جوهر اصلاً سازگار نبود و خودکار معمولی قابل اعتماد شروع به نوشتن بسیار نازک و خشک کرد و دیوانه وار از قلم افتاد. 

کاغذ با این قلم و جوهر خیلی لغزنده بود. این اتفاق هر بار که آن را امتحان کردم، حتی با جلسات نوشتن به فاصله یک هفته اتفاق افتاد. هر بار که به مقاله دیگری برمی گشتم، نوشتنم دوباره عادی بود. خیلی عجیبه!  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.