رنگ ساختمانی لیمویی باعث فرار مورچه ها می شود

همانطور که می دانید رنگ ساختمانی لیمویی یکی از پر طرفدارترین رنگ ها می باشد.

این نوع رنگ خاص معمولاً از قیر یا آسفالت حل شده ساخته می شود که در نهایت به آن یک رنگ مشکی مشخص می دهد.

همچنین ضد آب و در عین حال مقاوم در برابر قلیایی است. با این حال، برای هر برنامه‌ای که در آن کاملاً در معرض نور خورشید قرار می‌گیرد مناسب نیست زیرا به تدریج خراب می‌شود.

رنگ قیر معمولاً برای پایه های بتنی، کارخانه های آهن زیر آب، لوله های آهنی و سطوح چوبی استفاده می شود. برای کاربرد فلزی، به ایجاد مقاومت در برابر زنگ زدگی کمک می کند.

این رنگ معمولا از آمیل استات، ورق های سلولوئیدی و فیلم های عکاسی تولید می شود. چسبندگی را می توان با افزودن روغن کرچک بهبود بخشید و سطوح را می توان به راحتی تمیز کرد.

پس از خشک شدن رنگ، می توان آن را نیز شست. این نوع خاص رنگ معمولاً با خشک شدن سریعتر، سختی و روکش صاف تر مشخص می شود و در مقابل آب، اسیدها و دود مقاومت نشان می دهد.

رنگ

خودروها و هواپیماها بهترین جاهایی هستند که از رنگ سلولزی استفاده می شود. این کاملاً هزینه است که بزرگترین نقطه ضعف این رنگ است. با این وجود، هنوز هم ارزش سرمایه گذاری را دارد.

همانطور که در بالا گفته شد و توضیح داده شد، در حال حاضر انواع مختلفی از رنگ ها به طور گسترده در دسترس هستند و کاربردهای آن نیز در تنوع گسترده ای می باشد.

از دلایل متعدد استفاده از رنگ در صنعت ساختمان می توان به دوام سطح، حفاظت از آفات، حفاظت شیمیایی و جذابیت بصری اشاره کرد. هر نوع رنگی عمدا برای بسیاری از کاربردهای خاص طراحی شده است.

همچنین خوب است به خاطر داشته باشید که انتخاب رنگ با کیفیت عالی در نهایت می تواند هزینه های پروژه را کاهش دهد در حالی که عملکرد به طور مداوم بهبود می یابد.

آیا در مورد رنگ مورد استفاده برای پروژه خود تصمیم نگرفته اید؟

نوع رنگی که انتخاب می کنید به همان اندازه رنگ ضروری است و ممکن است تأثیر قابل توجهی بر شخصیت فضای شما، کیفیت کار رنگ آمیزی شما و حالتی که می خواهید ایجاد کنید، داشته باشد.

قبل از تصمیم گیری در مورد نوع رنگ، چندین متغیر وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.