روشویی پایه دار دست دوم تنها سرنخ یک قتل سریالی

روشویی های پایه یک ویژگی محبوب در آغاز قرن بیستم بودند و با سبک های جدید و تازه در حال بازگشت هستند.

برخلاف سینک روشویی، روشویی پایه دار معمولاً شامل دو قسمت است: یک لگن در بالا و یک پایه در پایین، حوض آب را جمع آوری می کند و پایه وزن دستگاه را تحمل می کند.

روشویی پایه دار دست دوم که از کیفیت بالایی برخوردار باشد را می توان با قیمت مناسبی تهیه کرد.

چیزی که در ذخیره سازی کم دارد، با صرفه جویی در فضا جبران می کند، روشویی پایه یک انتخاب رایج برای حمام های کوچکتر یا آنهایی است که دارای فضای ذخیره سازی اضافی هستند.

اگر به دنبال چیزی ساده و شیک هستید، روشویی پایه ای ممکن است راهی برای شما باشد، بیایید ویژگی های کلیدی روشویی پایه را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم تا به شما در تصمیم گیری کمک کند.

روشویی پایه در مقابل سینک روشویی، در حالی که روشویی های پایه تا حد زیادی فضای کف را ذخیره می کنند، هیچ فضای ذخیره سازی در اطراف یا زیر روشویی ارائه نمی دهند.

اگر به فضای اضافی برای نگهداری لوسیون ها، ماسک های صورت و سایر لوازم ضروری حمام خود نیاز دارید، این می تواند یک معامله شکن باشد.

اکثر گزینه های سینک روشویی دارای یک میز و پایه هستند که امکان ذخیره سازی بیشتری را نسبت به سینک های پایه دار فراهم می کند، گزینه های سینک روشویی نیز تمایل به سفارشی سازی بیشتری دارند.

هنگام محدود کردن گزینه های خود برای یک روشویی جدید، مهم است که به جوانب مثبت و منفی آن توجه کنید، از یک طرف، روشویی های پایه دار ظاهری سنتی دارند، بادوام هستند و نیازی به نگهداری زیادی ندارند.

از طرف دیگر، معمولاً فضای ذخیره سازی زیادی ندارند و نسبت به سایر گزینه ها گران تر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.