سرامیک ساخته شده با روکش طلا که در جهان معروف شد

سرامیک طرح آجر علاوه بر نمای بیرون ساختمان در نمای داخل به همراه دکوراسیون، جلوه زیبایی به منزلتان می بخشد. قسمت‌های بدون لعاب پشت یا کنار کاشی در برابر آب مقاومت نمی‌کنند. کف کاشی و سرامیک که در ملات نازک تعبیه شده است معمولاً با آب تماس نخواهد داشت. به طور مشابه، کناره های کاشی که با دوغاب پر شده اند، نباید نفوذ آب را تجربه کنند.

کاشی و سرامیک مقاومت بسیار خوبی در برابر حرارت دارد و آن را به انتخاب خوبی برای کانترها تبدیل می کند. قیمت کاشی استخری در دیجی کالا به دلیل نوسان ارز دچار تغییرات لحظه ای می شود.

کف پوش های طرح پارکت دارای قیمت مناسب تری می باشند. پرسلن مقاومت کمی در برابر آب دارد و استفاده از آن را در مکان های بیرونی در مناطق با آب و هوای معتدل امکان پذیر می کند. کاشی و سرامیک به طور کلی برای مکان های بیرونی در هر محیطی توصیه نمی شود.

کاشی چینی به راحتی با تمیز کردن مرطوب با محلول ملایم صابون آب تمیز می شود. دوغاب سیمانی که درزهای بین کاشی ها را پر می کند باید به طور دوره ای آب بندی شود تا از لکه و کپک محافظت شود. قیمت سرامیک درجه یک یزد که به سایر نقاط ارسال می شود دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر سرامیک هایی است که در داخل خرید و فروش می شوند.

  • منابع:
  1. Porcelain Tile vs. Ceramic Tile Comparison Guide
  • تبلیغات:
  1. اطلاع از قیمت روز قهوه اصل در بازار تهران
  2. ساخت زندان با استفاده از پنجره در انگلیس
  3. کشف یک جفت کفش آهنی در غار!
  4. بزرگترین کفش جهان در چین ساخته شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.