شرکت واردکننده قطعات نرده آلومینیوم راه پله

نرده چوبی دوبلکس راه پله از چه نوع قطعات و لوازمی ساخته شده است؟ آیا در ایران تنها محصولات داخلی به فروش می روند یا بازرگانی و شرکت واردکننده انواع قطعات باکیفیت نرده را وارد می کنند؟

نرده های محافظ برای راه پله ها معمولا از چهار جنس چوب، آهن، استیل و آلومینیوم ساخته می شوند.

نرده های چوبی کاربردهای بسیار محدودی دارند، نرده های آهنی نیز به دلیل خوردگی سریع، نیاز به رنگ آمیزی و عمر محدود به تدریج جای خود را به نرده های استیل و آلومینیومی داده اند.

در بازار خرید و فروش یا در میان واردکننده های نرده های وارداتی بین نرده های ساخته شده از استیل و آلومینیوم رقابت تنگاتنگی وجود دارد.

نرده های آلومینیومی نسبت به نرده های استیل یا نرده های ساخته شده از فلزات دیگر از مزایای فراوانی برخوردارند.

وزن آن ها سبک تر است، شکل پذیر بودن آلومینیوم سبب می شود این نرده ها از تنوع شکل و طبیعتا تنوع رنگ آمیزی بسیار بالایی برخوردار باشند.

ویژگی های قطعات نرده آلومینیوم

قطعات نرده استیل فلزی نسبت به نرده های آلومینیوم و نرده های تزیینی دیگر زیباتر و شکیل تر هستند.

یکی از مهم ترین ویژگی های آلومینیوم مقاومت آن در برابر خوردگی است که باعث می شود نیاز به تعویض این نرده ها در طولانی مدت مرتفع گردد.

نرده

به این صورت می توان پیش بینی کرد که هیچ ردیفی برای هزینه های تعویض نرده های آلومینیوم راه پله در اثر فرسوده شدن آن ها در جدول هزینه ها در نظر گرفته نخواهد شد.

در عین حال اگر به هر دلیل دیگری نیاز به تعویض آن ها باشد، به آسانی قابلیت تعویض و بازیافت آن ها وجود دارد.

تفاوت نرده آلومینیومی و آهنی راه پله

نرده های آلومینیومی راه پله و قطعات آن، نرده های آلومینیومی به کار رفته برای جان پناه ها، تراس ها، نرده های امنیتی و از این دست نرده ها هرگز نیازی به رنگ آمیزی یا جوشکاری نداشته و نصب آن ها نیز آسان و سریع انجام می شود.

در صورتی که نصب نرده های آهنی یا فرفورژه نیاز به جوشکاری و رنگ آمیزی داشته و کار بر روی آن ها صدماتی به محیط اطراف وارد می آورد.

بنابراین در صورتی که نصب نرده های آلومینیومی راه پله یا قطعات آن ها در بنادر یا مکان هایی که مرطوب هستند انجام گیرد، هیچ نگرانی از بابت زنگ زدن این نرده ها وجود نخواهد داشت.

این ویژگی ها سبب می شود تولیدکنندگان نرده های آلومینیومی و قطعات مربوط به آن ها، شرکت های وارد کننده قطعات و نرده های آلومینیومی نسبت به انجام معاملات بر روی این محصولات کاملا راغب بوده و بنابراین موجودی آن ها در بازار نیز در دسترس و فراوان است.

واردکننده نرده آلومنیوم معمولاً به صورت غیرمستقیم و با واسطه انواع قطعات (هندریل، پایه، محافظ) را به بازارهایی مانند پامنار و قلعه مرغی در تهران عرضه می کنند که اگر قطعات تولید یک برند شناخته شده باشد.

معمولاً از طریق نمانیدگی فروش عرضه می شوند و در غیر اینصورت توسط تمامی فروشندگان در بازارهای آهن شهرهای مختلف به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.