شما می توانید لباس نوزادی دخترانه کودک را با بقیه لباس های خود بشویید

شما می توانید لباس نوزادی دخترانه کودک را با بقیه لباس های خود بشویید، اما سعی کنید از مواد شوینده قوی و نرم کننده های لباس خودداری کنید. شوینده های لباسشویی که برچسب “حساس” یا “لطیف” دارند کمتر احتمال دارد پوست کودک شما را تحریک کنند.

لباس‌هایی که روی آنها مدفوع است باید قبل از شستن در محلول ضدعفونی کننده پوشک آغشته شوند. هنگامی که کودک شما مواد جامد را می خورد، ضدعفونی کننده پوشک نیز یک پیش خیساندن مفید را ایجاد می کند – حتی با یک پیش بند، لباس کودک شما در غذا و نوشیدنی پوشانده می شود. کاردستی با مقوا برای تولید سطل زباله مقوایی.

نوزادان به سرعت از لباس رشد می کنند، بنابراین فقط آنچه را که در هر سایز نیاز دارید بخرید. لباس هایی را برای نوزاد انتخاب کنید که پوشیدن و درآوردن آن آسان، پوشیدن نوزاد راحت و شستن آسان باشد. ایده خوبی است که کودک خود را چند لایه لباس بپوشانید. چه مغازه ای باز کنم ۱۴۰۱ که ظرف کمتر از چند ماه وضع مالی خود را خوب کنم؟

شما نیاز به تعویض لباس های زیادی دارید. به عنوان یک راهنما، موارد زیر شما را برای یک نوزاد تازه متولد شده آشنا می کند: آموزش دوخت بالش عروس کار آسانی نمی باشد و نیاز به تمرین فراوان دارد.

شش سینگل
شش لباس سرهمی
دو کت و شلوار برای لباس شب
سه تاپ
دو ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت (اگر زمستان باشد)
سه قالیچه پنبه‌ای و سه عدد کالسکه (گاز).
کیسه خواب نوزاد (به عنوان جایگزین بسته بندی)
یک جفت کلاه نخی
چند جفت جوراب

  • منابع:
  • تبلیغات:
  1. کنسرو باعث سقط جنین شد!
  2. پیچ های با استحکام بالا
  3. طلا چکش خواری قابل توجهی دارد
  4. با مواد پلی اتیلن خانه بسازید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.