شورت بچه گانه دخترانه باعث تقویت قوای جسمی شما می شود

هنگام انتخاب لباس، شلوار، دامن، پیراهن و چیزهای دیگر، نه تنها باید با رشد کودک هدایت شوید. مهم است که دور قفسه سینه را در نظر بگیرید.

در برخی موارد روی برچسب لباس ها، شورت بچه گانه دخترانه اعدادی می بینید که نشان دهنده دور کمر، باسن و وزن کودک است.

اما دانستن قد و سایر پارامترها به این معنا نیست که لباس خریداری شده در فروشگاه اینترنتی مناسب کودک باشد. واقعیت این است که چیزها روی کودکان “استاندارد” با پارامترهای تنظیم شده برای اندازه خاصی دوخته می شوند.

در برخی موارد، دور کمر یا باسن کودک با میانگین داده مطابقت ندارد ، بنابراین، هنگام خرید لباس، مهم است که نه تنها قد یک دختر یا پسر را بدانید. لباس باید در شانه ها “بنشیند” ، کمر باید “در جای خود” باشد.

شورت

مهم است که طول آستین مناسب باشد. اغلب دختران با اندازه های غیر استاندارد مجبورند لباس هایی از سایز بعدی بخرند. در انتخاب شلوار حتما به دور کمر و طول فاق دقت کنید.

فروشندگان کمتر از خریدار علاقه مند نیستند که همه چیز مناسب باشد. به همین دلیل است که توصیف لباس اغلب با ویژگی های اضافی همراه است. قد آستین، عرض شانه، قد پشت، دور کمر، درز.

همه اینها خرید لباس، شلوار و سایر لباس های سایز مناسب را ساده می کند. برای اینکه بفهمید چه چیزی را بخرید، فقط باید یک نوار سانتی متر بردارید و اندازه گیری های لازم را انجام دهید.

چندین قانون مهم وجود دارد که پیروی از آنها به شما امکان می دهد لباس هایی با اندازه مناسب انتخاب کنید. برای اندازه گیری صحیح از کودک، لازم است یک نوار سانتی متر را نه روی چیزها، بلکه به لباس زیر وصل کنید. با این حال، نیازی به کشش ندارد. چه چیزی را اندازه گیری کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.