فرش 9 متری تافته که گروه قاچاقچیان مواد مخدر را لو داد

فرش بر خلاف فرش نقش و نگار مشخصی ندارد. این امکان استفاده از آن را گسترش می دهد: می توانید آن را در هر فضایی، حتی در باریک ترین فضا، تعمیر کنید.

قبل از اتمام پله ها، ابتدا باید در نظر بگیرید که از چه موادی استفاده می شود. علاوه بر این، شما باید مساحت مورد نیاز فرش را محاسبه کنید.

هنگام انتخاب و سفارش فرش 9 متری تافته برای طراحی پله باید چند نکته را در نظر بگیرید:

اول از همه، این ماده ای است که این پوشش از آن ساخته شده است. مهم است که بتواند سایش و پارگی را تحمل کند، زیرا بار روی آن افزایش می یابد.

علاوه بر این، شمع باید به راحتی تمیز شود. بنابراین، تعمیر پوشش های پشمی توصیه نمی شود  آنها به سرعت کثیف می شوند و تمیز کردن آنها دشوار است.

فرش
مرحله بعدی آستر است. نباید خیلی ضخیم باشد، در غیر این صورت فرش به راحتی روی پله ها قرار می گیرد.شمع پوشش باید مقاوم در برابر آتش و لغزش نباشد. در حالت ایده آل، این پارامترها با مدل های ساخته شده از لاستیک مطابقت دارد.

استحکام مسیر فرش به دلیل ساختار خاص آن است: ابتدا الیاف به پایه اولیه متصل می شوند، در بالای آنها یک لایه ثابت وجود دارد. و بالاترین لایه پایه ثانویه است. این لایه بندی همان چیزی است که فرش را بسیار بادوام می کند.

فرش ها نیز مانند فرش های معمولی نیاز به تمیز کردن منظم دارند. هفته ای دو بار جاروبرقی می شود و در صورت آلودگی شدید نظافت مرطوب انجام می شود.

شما می توانید مسیر را به روش های ساده به پله ها متصل کنید. اصلی ترین آنها عبارتند از:

چسب بست. روشی قابل اعتماد که تثبیت فرش با کیفیت بالا به پله ها را تضمین می کند. چسب اجازه نمی دهد پوشش هنگام راه رفتن زیر پای شما بخزد.
اتصال با چسب دو طرفه.

این روش به شما این امکان را می دهد که قسمت عقب فرش را از آسیب ناشی از چسب نجات دهید. علاوه بر این، پوششی که با نوار چسب ثابت شده است، در صورت لزوم می تواند به راحتی با روکش دیگری جایگزین شود.

تنها چیز این است که تثبیت به اندازه کافی قوی نخواهد بود. این امر به ویژه پس از چندین ماه استفاده قابل توجه خواهد بود.

بست با میخ و دکمه. یکی دیگر از راه های قابل اعتماد برای چسباندن فرش. درست است، بعداً تعویض فرش دشوار خواهد بود. علاوه بر این، هم مصالح و هم راه پله شما آسیب خواهند دید.

استفاده از جا فرش. یک فناوری رایج که ایمنی فرش، تعویض آسان روکش و تناسب راحت مواد با پله ها را تضمین می کند.آن را با گیره محکم کنید. ریکی را می توان به طور مستقل خرید یا ساخت. اما ساخت دستی دقیقاً همان نوارها بسیار دشوار است.

بست بست. این روش شامل “راندن” فرش به شکاف هایی است که روی یک ریل ثابت قرار دارند (در گوشه های پایینی رایزرها ثابت می شود). این روش بیشتر جنبه تزئینی دارد تا کاربردی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.