فروشگاه آنلاین لوازم و قطعات نرده آلومینیوم

آیا می دانید برای نصب نرده آلومینیوم به چه نوع قطعات و لوازمی نیاز است؟ امروزه بهترین و جدیدترین لوازم نرده ها از طریق فروشگاه و سایت های آنلاین در تمامی استان ها توزیع و پخش می شوند.
در کشورهای اروپایی انواع نرده آلومینیوم جایگزین مناسبی برای نرده های استیل و آهنی شناخته شده اند، نرده هایی که امروزه در ایران نیز کاربردشان رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و تقاضا برای خرید آنها با سیر صعودی همراه است.
به طور کلی انواع نرده به صورت قطعات جدا از هم می باشند که این قطعات در کارخانه تولید و سپس توسط نصاب های حرفه ای به یکدیگر متصل می شوند و تا در نهایت نرده راه پله، پنجره یا بالکن به وجود آید.

قطعات و لوازم نرده آلومینیومی

از آنجایی که امروزه نرده آلومینیوم فروش بیشتری نسبت به دیگر نرده ها دارد، تولید و ساخت قطعات مختلف آن نیز توسط کارخانه های تولید مرسوم تر است. جهت شناخت بیشتر نرده آلومینیوم برخی از قطعات مهم آن را در زیر نام خواهیم برد:

  • هندریل
  • نعلبکی دکوری
  • پایه به صورت مربع و مستطیل و در اندازه های مختلف
  • اتصالات پایه و فوقانی نرده
  • فلانژ که به صورت دو سوراخه و سه سوراخه، به شکل مربع و مستطیل تولید می شوند.
  • پروفیل لوله، مربع و پوششی که هر کدام دارای اندازه مختلف و برای نرده های متفاوتی به کار می روند.
  • اتصال پایه، دیواری و ثابت
  • درپوش ها که به میزان زیادی در نرده ها کاربرد دارند.
یک نرده آلومینیوم خوب و باکیفیت از پروفیل ها و قطعات آلومینیومی با آلیاژ 6063 یا 6060 تولید و ساخته می شوند که در عین حالی که سبک وزن هستند، دارای مقاومت بسیار بالا در شرایط سخت و متفاوت دارند.
بنابراین باید اذعان داشت که نرده آلومینیوم به علت ویژگی های آلومینیوم و آلیاژهای بکار رفته در تولید آن، یک انتخاب مناسب و عاقلانه برای انواع نرده های درون یا بیرون ساختمان خواهد بود.

فروش آنلاین قطعات نرده آلومینیوم

قطعات نرده آلومینیوم باکیفیت در بسیاری از نمایندگی ها عرضه می شوند اما امروزه نمونه های بی کیفیت و تقلبی نیز در بازار وجود دارد که تنها توسط افراد متخصص و باتجربه قابل شناسایی خواهند بود، قطعات و لوازمی که در تولید آنها از آلیاژهایی با سطح کم استفاده می کنند که معمولاً بعد از یک یا دو سال استفاده به راحتی تغییر رنگ می دهند و سیاه می شوند.
بنابراین انتخاب یک فروشگاه نرده آلومینیوم معتبر که بهترین قطعات را عرضه می کند بسیار مهم خواهد بود. البته امروزه فروشگاه های آنلاین نیز روشی جدید و به روز برای سفارش و خرید انواع نرده آلومینیوم می باشد که معمولاً از قیمت ها غیر واسطه ای و مستقیم نیز برخوردار می باشند.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.