فریم عینک طبی پورشه دیزاین باعث از بین رفتن تیرگی دور چشم شما می شود

آیا می توانید بدون نسخه عینک مطالعه بخرید؟ خوب، شما می توانید. اما من هرگز نگفتم که باید.

ریدرها در دو نوع عینک طبی و بدون نسخه موجود هستند. برخی از ما فقط از شیمی‌فروشی‌های نزدیک خود دیدن می‌کنیم و یک جفت آن را می‌خریم، زیرا بسیار راحت، صرفه‌جویی در زمان و مقرون به صرفه است.

در جایی که فریم عینک طبی پورشه دیزاین بدون نسخه فقط میدان دید شما را بزرگ می کنند، نسخه خوان ها چند کار خوب دیگر انجام می دهند.

اگر شما هر نوع عیب انکساری اعم از نزدیک بینی، دوربینی یا آستیگماتیسم دارید، به چیزی فراتر از ذره بین نیاز دارید. از آنجایی که عینک های تجویزی آنلاین برای نیازهای نوری شما سفارشی شده اند، هر نوع خطای دید را که ممکن است داشته باشید را تصحیح می کنند.

فریم عینک طبی پورشه دیزاین

برعکس، خوانندگان خارج از قفسه یک رویکرد متناسب با همه دارند. آنها را می توان به بهترین شکل به عنوان دو لنز بزرگنمایی که روی یک قاب نصب شده اند توصیف کرد. آنها برای اصلاح اختلالات بینایی نیستند و فقط تصاویر جلوی شما را بزرگ می کنند.

پیری با چشمان شما خوب نمی شود. به محض اینکه به نقطه عطف 40 رسیدید، به نظر می رسد که آنها در حال عبور از یک بحران میانسالی هستند. من هرگز این را نمی دانستم تا زمانی که برای من اتفاق افتاد.

کسانی که بالای 40 سال دارند، نمی دانند که خواندن یک کتاب یا نامه بدون خرد کردن پیشانی و بینی چه نعمتی است.

بینایی ما در طول 40 سالگی دچار تغییراتی می شود. و قبل از اینکه بدانید، همه چیزهای نزدیک به یک آشفتگی مبهم تبدیل می شوند. این فرآیند به عنوان پیرچشمی شناخته می شود. اگر اخیراً به پیرچشمی مبتلا شده اید، باید به دنبال یک عینک مطالعه باشید، زیرا دستان شما از دور نگه داشتن مطالب خواندن شروع به درد می کنند. تصمیم خوب!

هنگام خرید عینک مطالعه، دو گزینه برای انتخاب دارید: عینک مطالعه طبی و کتابخوان خارج از قفسه. اما، چه چیزی برای شما بهتر است؟ کنجکاوی را بشکنیم.

افراد مبتلا به پیرچشمی اغلب نیاز دارند چیزی را درازای یک بازو نگه دارند تا آن را به وضوح ببینند. و همچنین یک نام خنده دار برای آن “سندرم بازوی کوتاه” در نظر گرفته اند زیرا همیشه احساس می کنید که بازوهای شما به اندازه کافی بلند نیستند.

عدسی کریستالی با افزایش سن سفت می شود. برای اینکه نور به درستی فوکوس کند، کمتر قادر به تغییر شکل است.

اما، این تنها پیرچشمی نیست که با پیر شدن شما را آزار می دهد. چشم های پیر در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری های جدی چشم هستند. مطمئن شوید که هر سال یک بار بینایی خود را برای بررسی این شرایط آزمایش کنید. همچنین به یک اپتومتریست مراجعه کنید و اولین عینک طبی خود را به صورت آنلاین تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.