فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای که باعث سوزش چشم ها می شود

داشتن موهایی سالم، بلند و پرپشت آرزوی همه است. اما متأسفانه سبک زندگی ناسالم و کمبود مواد مغذی در رژیم غذایی اغلب منجر به مشکلات متعدد مو مانند نازک شدن مو، شوره سر، دو شاخه شدن و ریزش مو می شود.

حالا این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما فلفل دلمه ای رنگی گلخانه ای می تواند با بهبود گردش خون در پوست سر، از رشد مو حمایت کند. در زیر فواید فلفل دلمه ای برای مو آورده شده است.

سیلیکون بالا از مو و ناخن پشتیبانی می کند. فلفل دلمه‌ای سبز حاوی مقدار زیادی سیلیکون طبیعی است که ممکن است از مو و ناخن‌های سالم حمایت کند.

فلفل دلمه ای

رشد مو را تحریک می کند. فلفل دلمه ای با تحریک گردش خون، اثربخشی گیاهان دیگر را بهبود می بخشد. فلفل دلمه ای قرمز یک محرک طبیعی رشد مو است و در درمان ریزش مو بسیار موثر است.

در صورت ریزش مو، فلفل دلمه ای جریان خون را بهبود می بخشد که برای رشد مناسب مو و محافظت از فولیکول های مو در برابر اثرات دی هیدروتستوسترون (DHT) حیاتی است.

فولیکول های مو را تقویت می کند. یکی از دلایل مفید بودن گیاهان و میوه های فلفل دلمه ای برای مو، این واقعیت است که آنها منابع عالی ویتامین C هستند که برای سلامت مو ضروری است.

ویتامین C به جذب مناسب آهن کمک می کند، بنابراین اطمینان می دهد که آهن کافی در گلبول های قرمز برای حمل اکسیژن به فولیکول های مو وجود دارد.

ویتامین C نیز در ساخت کلاژن استفاده می شود. کلاژن توسط فولیکول های مو، رگ های خونی و پوست برای سالم ماندن و رشد مطلوب آنها مورد نیاز است. کمبود ویتامین C می تواند باعث خشکی موها شود که به راحتی می شکنند.

سلامت مو را افزایش می دهد. استفاده از فلفل دلمه ای بر روی مو می تواند در تحریک رشد مو از طریق بهبود گردش خون در پوست سر موثر باشد. چند عدد فلفل دلمه ای قرمز خشک را در آب بجوشانید و بگذارید ۵ تا ۶ دقیقه بماند.

پس از خنک شدن آن را با استفاده از یک پد پنبه ای روی پوست سر خود ماساژ دهید و بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند. سپس موها را بشویید. برای بهترین نتیجه باید این کار را دو بار در هفته انجام دهید. تند بودن فلفل دلمه ای باعث افزایش رشد و سلامت موها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.