قیمت نرده آلومینیومی پایه مربع پله

نواع نرده های آلومینیومی با پایه های مربع مستطیل یا دایره برای مصارف ساختمانی در را پله ها با قیمت های مناسب در سراسر کشور به فروش می رسد.
اساساً نرده ها نقش مهمی را در راه پله ایجاد می کنند. از وظایف مهم نرده ها در راه پله های ساختمان ها حفظ امنیت و ایجاد آسایش بیشتر افراد هنگام تردد از پله ها می باشد. حتی اخیراً در راه پله هایی که یک سمت آن ها دیوار می باشد بر روی دیوار هند ریل هایی نصب می شود. این هند ریل ها به منظور آسایش و راحتی تردد برای افراد میانسال یا کسانی که راه رفتن برای آن ها سخت می باشد، بر روی دیوار راه پله ها در جهت مخالف نرده های راه پله نصب می شوند.
اخیراً در اکثر کشور های ازوپایی استفاده از نزده های آلومینیومی را جایگزین نرده های استیل کرده اند. استفاده از نرده های آلومینیومی و استیل به عنوان بهترین جایگزین برای نرده های آهنی و فلزی در کشور ما در حال جا افتادن است، این نرده ها مزایای زیادی دارند که باعث برتری آن ها نسبت به سایر نرده ها می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مزایای نرده آلومینیومی

نرده های آلومینیومی دارای مزایا و ویژگی های زیادی هستند، این ویژگی ها فقظ به ظاهر و رنگ بندی متنوع آن ها اکتفا نمی کند، بلکه از نظر کیفیت، دوام، کارایی و نحوه نصب و تعویض نیز باعث برتری این نرده هاست. می توان گفت این نرده ها فقط از نظر ظاهری متفاوت نیستند، بلکه از نظر کارایی نیز بسیار متفاوت هستند و قابلیت های منحصر به فردی را دارا هستند. یکی از ویژگی های مهم آن ها این است که این نرده ها آبکاری نمی شوند، و به دلیل تولید از شمش های آلومینیوم ذاتاً براق هستند. از ویژگی های مهم دیگر این نرده ها می توان به سبک بودن آن ها اشاره کرد.

نرده های پایه مربع

نرده های آلومینیومی از نظر رنگ و ظاهر بسیار متنوع هستند. یکی ار انواع مدرن این نرده ها که ظاهری بسیار لوکس و مدرن را دارا هستند، نرده های آلومینیومی پایه مربع می باشند. این نرده ها از نظر ظاهری با نرده های استوانه ای متفاوت اند و به جای میله های استوانه ای میله هایی به شکل مکعب های مربع با ارتفاع زیاد در آن ها به کار رفته است. این نرده ها دارای دو رنگ طلایی و نقره ای مس باشند. رنگ طلایی آن ها لوکس تر می باشد و معمولاً در ترکیب با سر نرده های چوبی به کار می رود. از رنگ استیل آن بیشتر در ساختما های رسمی و اداری استفاده می شود.

نرده های پایه مربع

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.