مبل اداری سه نفره در گینس ثبت شد

همانطور که می دانید مبل اداری سه نفره نیاز هر شرکت و اداره ای می باشد.

هر محل کار از بخش های مختلفی تشکیل شده است و کارمندان بسته به بخش هایی که در آن منصوب می شوند وظایف مختلفی را انجام می دهند.

در حالی که خوب است که در محیط کار حس تخصص و تقسیم کار و تخصص وجود داشته باشد. نباید مانع از تعامل سالم و مؤثر کارکنان و جریان یکپارچه فرآیندها شود.

با تنظیمات مبلمان جدید که می تواند به کارمندان مختلف اجازه دهد به بخش های مختلف یا نمایندگان این بخش ها نزدیک شوند، کارمندان به ارزش بخش های مختلف پی برده و از نقش هایی که همکارانشان ایفا می کنند قدردانی می کنند.

یک محیط کاری باز و راحت همچنین فرهنگ احترام را در بین کارکنان پرورش می دهد.

مبل

با اجازه دادن به همه برای دیدن و تعامل با یکدیگر به طور منظم، هر کارمند به آگاهی از تفاوت‌ها، شباهت‌های فردی خود و درک اینکه چگونه تنوع آنها به آنها اجازه داده است تا در جهت دستیابی به هدف شرکت خود تلاش کنند، سوق می‌دهد.

هیچ فضا یا میز انحصاری وجود ندارد، بنابراین روسا و کارمندان می توانند یک میز را به اشتراک بگذارند و روی هم بنشینند.

داشتن این تنظیم منظم باعث ارتقای تعامل نزدیکتر و سالم تر بین کارمندان و رهبران و مافوق آنها می شود.

سایر کارکنان اداری نیز با یک چیدمان باز و با استفاده از وسایل مبلمان اجتماعی قابل مشاهده و ارزش گذاری می شوند.

کارگران تعمیر و نگهداری و تاسیسات می توانند بدون اینکه برای انجام کار خود منتظر پایان شیفت باشند، بیشتر با کارمندان تعامل داشته باشند.

با یک فضای ناهار مشترک و باز، تصور یک محیط دلپذیر را نیز به آنها داده می شود که در آن می توانند در کنار کارمندان و روسا غذا بخورند. این طراحی مجدد ممکن است به برنامه ریزی دقیق و همچنین در نظر گرفتن بودجه شرکت نیاز داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.