مرکز پخش نرده آلومینیوم سهند تبریز

آیا نرده آلومینیوم سهند تبریز یک شرکت تولید کننده در این زمینه می باشد؟ در مرکز پخش و نمایندگی های این برند چه نوع محصولاتی به بازار مصرف ارائه می شود؟
شاید بی مورد باشد اما بجا دانستیم که قبل از صحبت در مورد نرده آلومینیوم و برند سهند تبریز، ابتدا در مورد همین نام یعنی سهند اطلاعاتی را تنها جهت شناخت بیشتر به عنوان یک ایرانی در اختیار شما قرار دهیم.
سهند، کوهی در استان آذربایجان شرقی می باشد. کوهی آنشفشانی در جنوب تبریز که ارتفاعی در حدود 3000 متر دارد. اگر زمانی در مورد عروس کوه های ایرانی صحبتی به میان آمد، بدانید که منظور همان کوه سهند واقع در تبریز می باشد و علت این نامگذاری سرسبزی و دامنه های زیبای آن می باشد.
در این استان افرادی که در تمام حرفه ها مانند خرید و فروش سر شناس هستند نام سهند را برای خود بر می گزینند زیرا مردم همیشه این نام را به خاطر خواهند داشت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نرده آلومینیوم تبریز

سهند تبریز برندی از نرده آلومینیوم است که خود مشغول به تولید نمی باشد و تنها به صورت یک واردکننده و فروشنده انواع قطعات، یراق آلات، پروفیل و پایه نرده آلومینیوم فعالیت دارد.
از آنجایی که نرده های آلومینیوم در مکان های عمومی نسبت به دیگر نرده ها ارجحیت دارند این شرکت عموماً با ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی جهت تامین، نصب و اجرای انواع نرده آلومینیوم در مکان های مختلف قرارداد عقد می کند. این شرکت به عنوان نماینده نرده آلومینیوم و پلکسی ترکیه فعالیت دارد و معمولاً بهترین و باکیفیت ترین نرده های موجود در ایران را عرضه می کند.
همانگونه که می دانید مزیت های نرده استیل نسبت به دیگر نمونه ها مانند نرده فرفورژه بسیار زیاد است، مزیت هایی مانند:

  • ثبات و دوام رنگ
  • مقاومت و ماندگاری در برابر عوامل محیطی حتی آب شور دریا و باران
  • مناسب به عنوان نرده بالکن، پنجره، راه پله و نرده های بانکی
  • قیمت مناسب نسبت به کارآیی بی نظیر این نرده ها
  • عدم زنگ زدگی و خوردگی
  • ظاهر براق و زیبا در هر فضایی که نصب می شود حتی محیط هایی مانند مترو که نور آفتاب وجود ندارد.
این ویژگی ها باعث افزایش تقاضا برای استفاده و نصب انواع نرده آلومنیومی شده است، البته تهیه نرده و قطعات از نمایندگی پخش نرده آلومینیوم بسیار مهم می باشد زیرا پروفیل و نرده های تقلبی تولید کشور چین در بازار بسیار زیاد است، نرده هایی که در کمترین زمان ممکن زنگ می زنند و زیبایی خود را از دست می دهند.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.