نمایندگی توزیع انواع نرده آلومینیومی کاپس

شرکت کاپس در زمینه تولید و اجرای چه نوع از نرده های آلومینیومی فعالیت می کند؟ آیا نمایندگی توزیع انواع نرده برند کاپس در تمام شهرستان ها مشغول به فعالیت و خدمات رسانی هستند؟
امروزه انواع محصولات آلومینیومی در هر صنعتی جایگزین اسلاف چوبی و آهنی خود شده اند. ویژگی های که انواع محصولات آلومینیومی مانند نرده های آلومینیومی، قطعات الکترونیکی آلومینیومی، پیچ و مهره ها، پروفیل ها، در و پنجره ها و … دارند، با فاصله زیاد از انواع مشابه آهنی و فولادی خود بهتر بوده و در آنجا که مساله انتخاب جنس برای یک محصول بین آلومینیوم و آهن باشد قطعا محصولات آلومینیومی در اولویت قرار خواهند گرفت.
نمایندگی های توزیع و فروش نرده های آلومینیومی در سراسر کشور، انواع محصولات آلومینیومی را با قیمت های مصوب و رایج بازار ارائه می دهند.

معرفی شرکت کاپس

شرکت کاپس که عمده فعالیت های خود را در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان متمرکز کرده است، از سال 1380 آغاز به کار کرده و از همان شروع کار به صورت فعالانه سعی در انتقال فناوری های نوین در زمینه دکوراسیون داخلی از کشورهای اروپایی داشته است. کاپس از بین کشورهای اروپایی توجه ویژه ای به محصولات ساخت ایتالیا و ترکیه داشته و نرده ها آلومینیومی را به زعم وبسایت این شرکت- برای نخستین بار در کشور ارائه کرده است.
در کنار نرده های آلومینیومی، اقدام به توزیع، فروش و نصب نرده های پلگسی گلس ساخت ایتالیا نموده است.
شرکت کاپس که در زمینه توزیع انواع نرده آلومینیومی، نرده های پلگسی گلس و انواع حفاظ ها شناخته شده است، حضوری فعال در نمایشگاه های ساختمانی داخل کشور داشته و از زمان آغاز تاکنون در کنار دو محصول نرده آلومینیومی و نرده های پلگسی گلس، محصولات دیگری را نیز ارائه داشته است از جمله شیشه های ریلی کاپس، پله های پیش ساخته کاپس، انواع نرده و حفاظ و محصولات پیش ساخته دیگر در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان.

نمایندگی نصب انواع نرده کاپس

نرده آلومینیومی کاپس در جهت نصب، اجرا و ارائه خدمات پس از فروش در مناطق شمالی کشور به ویژه در استان های آذربایجان شرقی و غربی فعالیت مداومی دارد اما علاوه بر این شهرها در سایر نقاط ایران انواع قطعات و اتصالات نرده آلومینیومی این شرکت از طریق نمایندگی های آنلاین به فروش می رسد، بنابراین خریداران عمده ای که قصد خرید دارند می توانند از طریق این نمایندگی ها اقدام نمایند و از تخفیفات ویژه برخوردار شوند.
منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.