نمایندگی فروش نرده آلومینیوم سفیر

آیا می دانید شرکت سفیر علاوه طراحی و اجرای انواع نرده آلومینیوم در نصب چه نوع نرده هایی فعالیت می کند؟ در ایران معمولاً بهترین قیمت قطعات و لوازم نرده سفیر را می توانید از طریق نمایندگی فروش و مراکز معتبر استعلام و تهیه نمایید.
امروزه شرکت های زیادی در ایران در زمینه تولید و ساخت انواع قطعات و نرده های آلومینیومی فعالیت می کنند، نرده هایی که سال هاست در کشورهای اروپایی به علت رطوبت و بارندگی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و چندین سال است در بازار آلومینیوم ایرن نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.

چرا نرده آلومینیوم سفیر؟

یکی از برندهای معروف نرده آلومینیوم در ایران، نرده آلومینیوم سفیر می باشد. شرکتی که علاوه بر نصب و اجرای نرده آلومینیوم در زمینه نرده های استیل نیز فعال هستند و با استفاده از جدیدترین متدهای روز اروپا، انواع نرده بالکن، پنجره، راه پله، بانکی و … را با بهترین قطعات اروپایی نصب و اجرا می کنند.
مزیت قطعات نرده آلومینیوم سفیر نسبت به دیگر نرده ها استفاده از قطعات ساخته شده تولید ترکیه و قطعات و لوازم وارداتی از کشورهای اروپایی می باشد.
دفتر نمایندگی این شرکت در تهران، مهرآباد جنوبی، روبروی پارک شمشیری واقع شده است، البته این بدین معنی نیست که تنها در تهران می توان از محصولات یا خدمات این شرکت بهره برد بلکه به راحتی در هر شهری می توانید از طریق نمایندگی های آنلاین و حضوری انواع نرده استیل و آلومینیوم این شرکت را تهیه و خریداری نمایید.

نمایندگی نرده آلومینیوم سفیر

همانگونه که اشاره شد برند سفیر، طراح و مجری جدیدترین نرده های تولید شده در اروپا و ایران می باشد، قیمت نرده آلومینیوم نصب شده توسط این شرکت با توجه به عوامل زیر متغییر است:

  • میزان قطعات و نرده های بکار برده شده در طرح
  • نوع طراحی و نرده آلومینیوم مورد نظر
  • میزان سختی و مدت زمان کار انجام شده
  • قیمت قطعات که ممکن است تولید داخل یا اروپایی باشد.
  • ترکیب نرده آلومینیوم با چوب یا شیشه
  • کاربرد نرده های ساختمانی یا اداری
تمامی این موارد بر قیمت نهایی نرده آلومینیوم یا استیل کار شده تاثیرگذار هستند اما بهترین قیمت تنها از سوی نمایندگی های فروش نرده آلومینیوم سفیر در سراسر کشور اعلام می شود زیرا ممکن است فروشندگان دیگری نیز انواع نرده و قطعات ساخت کشور ترکیه را با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش برسانند اما نرده سفیر علاوه بر فروش خود با کادری مجرب و حرفه ای، طرح مورد نظر را طراحی و آن را در محل مورد نظر اجرا می کند.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.