نمایندگی پخش قطعات نرده آلومینیوم وارداتی

انواع قطعات و یراق آلات نرده آلومینیوم وارداتی را از کجا می توان تهیه نمود؟ آیا نمایندگی و مرکز پخش قطعات در تمام شهرستان ها مشغول به فعالیت می باشند؟
نرده آلومینیوم با توجه به چگالی کم آلومینیوم و توانایی مقاوم در برابر خوردگی تبدیل به یک انتخاب محبوب به عنوان نرده هایی سبک و بادوام شده است.
انواع این نرده ها را می توان در مکان های تجاری و مسکونی و به صورت های گوناگون مورد استفاده قرار دارد زیرا فلز آلومینیوم در هر نوع شرایط آب و هوایی زنگ نمی زند و در برابر عوامل محیطی نیاز به توجه یا تعویض بعد از مدتی استفاده نخواهند داشت. اما شاید در این مهمترین عامل در مرغوبیت نرده آلومینیوم و افزایش طول عمر آنها بکارگیری قطعات و یراق آلات مرغوب در هنگام نصب باشد.

واردات قطعات نرده آلومینیوم

در ایران تولیدکنندگان بسیاری در زمینه تولید قطعات و یراق آلات نرده آلومینیومی مشغول به فعالیت هستند و اغلب آنها بهترین قطعات را تولید و به بازار عرضه می کنند. منظور از بهترین قطعات، قطعاتی می باشند که در تولید آنها آلومینیوم آلیاژی و پروفیل های مرغوبی به کار رفته باشد.
یکی از پروفیل های باکیفیت که در ساخت پایه و لوله نرده آلومینیو بکار می رود، پروفیل 6063 است، پروفیلی که از سخت ترین و مقاوم ترین نوع پروفیل ها می باشد و شرکت هایی مانند سپکو در تولیدات خود آن را به کار می برد.
با وجود شرکت های فعال در زمینه تولید، انواع قطعات و یراق آلات مانند هندریل، لوله و پایه از طریق مرز و اغلب کشور تریکه به بازار فروش نرده ایران وارد می شوند.
البته درصدی از آنها به صورت قاچاق به بازار تزریق می شوند و به صورت آزاد در بازار با قیمت هایی بسیار بالا به فروش می رسند اما قطعات نرده آلومینیوم وارداتی که از کیفیت کار مناسبی برخوردار هستند صرفاً از طریق نمایندگی ها عرضه می شوند که جهت خرید نیز تنها باید از این طریق اقدام نمود.

قیمت قطعات نرده وارداتی

قیمت فروش قطعات نرده آلومینویم هایی که از کشورهایی مانند ترکیه یا تایوان در بازار فروخته می شوند اگر از طریق نمایندگی ها عرضه شوند مناسب هستند و با قیمت قطعات داخلی تفاوت چندانی نخواهد داشت اما قطعاتی که در بازار آزاد معامله می شوند بسیار گران هستند و گاهی از مرغوبیت مناسبی نیز برخوردار نیستند.
جهت اطلاع از لیست نمایندگی ها در سراسر کشور می توانید با نمایندگان واردکنندگان یا تامین کنندگان در تهران تماس داشته باشید.
منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.