واردات نرده آلومینیوم از ترکیه

آیا قیمت نرده و قطعات آلومینیوم وارداتی از کشور ترکیه با نرده های تولید داخل تفاوت زیادی دارد؟ واردات انواع این نرده ها توسط چه کسانی و از چه طریقی صورت می گیرد؟
مزیت های نرده های آلومینیومی نسبت به دیگر نرده ها، باعث اولویت انتخاب آنها جهت استفاده در سطح شهر یا درون ساختمان ها شده است. آیا با انواع مزیت ها و ویژگی های نرده آلومینیوم آشنا هستید؟

ویژگی انواع نرده آلومینیوم

نرده های آلومینیومی به عنوان یک انتخاب مناسب برای راه پله، بالکن، تراس یا مکان های عمومی و اداری، دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند، مزیت هایی مانند:

  • طرح های بسیار متنوع به ویژه نسبت به نرده های آهنی
  • قیمت پایین قطعات و قابلیت تعویض آسان آنها
  • وجود برندهای مختلف و تنوع در انتخاب
  • قابلیت رنگ پذیری بالای انواع نرده ها
  • عدم زنگ زدگی و خوردگی نرده ها در هر شرایط آب و هوایی
  • وزن مناسب اما مقاوم
  • وجود نمایندگی و نصاب های حرفه ای در تمام شهرهای ایران
این عوامل باعث شده است تا نرده های آلومینیوم در تمام شهرهای ایران از طریق نمایندگی ها عرضه و به فروش برسند اما علاوه بر برندهای ایرانی، قطعات و لوازم نرده های آلومینیوم با برندهای ترک نیز در ایران به فروش می رسند.
اما علت این امر چیست؟

نرده آلومینیوم ترکیه

به علت نزدیک بودن و شباهت های بسیار زیاد فرهنگ مردم ترکیه با ایرانیان، انواع محصولات این کشور در ایران نیز بازار فروش بسیار مناسبی دارد و معمولاً محصولات تولیدی ترکیه مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانیان است.
به همین جهت در زمینه نرده آلومینیون نیز انواع طرح و رنگ نرده ها با قیمت های مناسب از طریق مرز زمینی بازرگانی و توسط کانتینرها به ایران وارد می شوند و در شهرهای مختلف به وسیله نمایندگی های پخش به فروش می رسند.
برندهای معروفی مانند پلکسی که انواع قطعات و یراق آلات نرده آلومینیوم ترکیه را عرضه می کنند و جهت خرید می توانید با نمایندگی ها تماس داشته باشید.

منبع: آهن و آلومینویم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.