چوب چهار تراش در شیراز باعث رسوای بازیگر مشهور شد

کنده ها به چند روش مختلف به تخته هایی بریده می شوند که ویژگی ها و مقادیر متفاوتی زباله تولید می کنند.

این مقاله انواع مختلف برش چوب چهار تراش در شیراز برای تخته ها را پوشش می دهد. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد برش روکش چوب هستید، لطفاً مقاله ما،  برش روکش چوب را بررسی کنید.

الوار اره معمولی رایج ترین نوع برش است. حلقه های حلقوی معمولاً 30 درجه یا کمتر نسبت به صفحه تخته هستند. این اغلب به عنوان دانه مماسی نامیده می شود.

الوارهای اره ساده کمترین ضایعات و پهن ترین تخته ها را به همراه دارند. در این حالت، چوب پس از هر برش 90 درجه می چرخد ​​که به حفظ الگوی حلقه حلقوی کمک می کند.

چوب چهار تراش در شیراز

متناوبا، چوب را می توان به طور مداوم بدون چرخش اره کرد یک تخته یکی پس از دیگری تمام طول سیاهه را (گرافیک داخلی). این در واقع تعدادی تخته را تولید می کند که “یک چهارم اره شده” در نزدیکی مرکز چوب برجسته شده هستند زیرا حلقه های حلقوی 90 درجه نسبت به صفحه تخته خواهند بود.

حلقه های حلقوی یک چهارم تخته اره شده حدود 60-90 درجه نسبت به صفحه تخته است. این اغلب به عنوان دانه شعاعی نامیده می شود. هدف این است که دانه را تا حد امکان به عمود (90 درجه) نزدیک به صفحه تخته نگه دارید تا ثبات ابعادی حفظ شود.

الوارهای اره شده یک چهارم ضایعات و تخته های باریک تری نسبت به اره های ساده تولید می کنند. بنابراین، الوار یک چهارم اره گران تر است

یک الگوی دانه باریک معمولاً روی صفحه تخته مشهود است. لکه ها (همچنین به عنوان شکل شناخته می شوند) به طور کلی در بلوط قرمز اره شده و بلوط سفید مشهود است، اما در گونه های دیگر نیز قابل مشاهده است.

نمودار بالا دو روش مختلف برش تخته های اره شده را نشان می دهد که برجسته شده اند. تخته‌های باقی‌مانده که برجسته نشده‌اند، تخته‌های اره‌شده با شکاف در نظر گرفته می‌شوند، زیرا حلقه‌های حلقوی نزدیک‌تر به ۴۵ درجه هستند.

حلقه های حلقوی یا تخته اره ای شکافی حدود 30 تا 60 درجه نسبت به صفحه تخته هستند، اما 45 درجه بهینه ترین آنها است. مشابه چوب اره شده یک چهارم، به الوار اره شکافی به عنوان دانه شعاعی نیز گفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.