کشف الماس 8 قیراط در خیارشور شیشه ای بدر

مطالعات نشان داده اند که مصرف ترشی های حاوی سرکه ممکن است به کنترل سطح قند خون کمک کند.

به گفته انجمن دیابت آمریکا، سرکه ممکن است به افزایش حساسیت به انسولین در افراد مبتلا به مقاومت به انسولین یا دیابت نوع 2 کمک کند، به ویژه پس از مصرف یک وعده غذایی پر کربوهیدرات.

اسید استیک موجود در سرکه مسئول این پدیده است.

با این حال، باید مراقب بود که از مصرف ترشی شور خودداری شود زیرا نمک اضافی باعث افزایش فشار خون می شود.

دفعه بعد که از شما پرسیدند که آیا می خواهید با ساندویچ خود یک ترشی تهیه کنید، بگویید “بله!” برای مزایای سلامتی آن خیار به تنهایی سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که به تقویت ایمنی، عملکرد سلولی و سلامت کلی کمک می کند.

خیارشور شیشه ای بدر دارای قیمتی مناسب می باشد.

آنها کالری کمی دارند و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی ضروری از جمله ویتامین A، ویتامین K، پتاسیم، فسفر و فولات هستند که به تنظیم سیستم ایمنی سالم کمک می کنند.

هنگامی که خیار تخمیر می شود، مانند خیارشور، فواید سلامتی خیار بیشتر می شود.

بر اساس مطالعات اخیر، ترشی ها حاوی پروبیوتیک هایی هستند که با ترویج باکتری های سالم در بدن به تقویت سلامت روده و پوست کمک می کنند و با کاهش خطر بیماری ها از جمله سرطان مرتبط هستند.

بر اساس یک مطالعه اخیر، توجه به سلامتی فقط روی ترشی نیست، زیرا آب نمک با الکترولیت های طبیعی خود ممکن است به کاهش گرفتگی عضلات کمک کند.

ترکیبی از نمک و سرکه در آب ترشی می تواند نورون های حرکتی آلفا شما را تحریک کند که مدت زمان گرفتگی عضلات را کاهش می دهد.

بنابراین قبل از اینکه شیشه پر از مایع و چاشنی زرد متمایل به سبز را پرتاب کنید، بطری آب خود را بردارید و به باشگاه بیاورید.

علاوه بر این، مردم ادعا می‌کنند که آب ترشی به دلیل سطوح بالای سدیم به آنها کمک می‌کند بعد از یک شب طولانی نوشیدن احساس هیدراته کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.