کی از این راه حل های ساده با اردوهای تابستانی

تابستان می تواند پیچیده شود، با اردوهای تابستانی، غنی سازی، یا تاریخ های بازی. اما گاهی اوقات، مواد ساده، کم‌هزینه و کم‌هزینه می‌تواند کودکان را ساعت‌ها درگیر و یادگیری کند. یکی از این راه حل های ساده حتی ممکن است در حال حاضر در سطل بازیافت شما نشسته باشد: جعبه مقوایی. آن جعبه مقوایی محقر این پتانسیل را دارد که تخیل کودک را برانگیزد و می تواند کودک را به سازنده تبدیل کند.

دانش‌آموزان به‌عنوان سازندگان،

مقوا گلاسه براق از نزدیک به اشیا و سیستم‌های اطراف خود نگاه می‌کنند، پیچیدگی‌های موجود در جهان را کشف می‌کنند و فرصت‌هایی برای ساخت، هک یا طراحی مجدد اشیا و سیستم‌ها پیدا می‌کنند. در سال گذشته، پروژه آژانس با طراحی: ساخت در سراسر برنامه درسی، به رهبری محققان پروژه صفر، ادوارد کلاپ و سارا شیا، مقوا پشت شطرنجی با معلمان و مدارس در واشنگتن دی سی (و به طور مجازی، در خانه) شریک شدند تا اشیاء معمولی و روزمره را دوباره تصور و تغییر دهند. در محیط اطراف خود را به چیزی جدید. موادی که بسیاری از آنها به دلیل تطبیق پذیری و در دسترس بودن بارها و بارها به آن بازگشتند مقوا بود.

کلاپ، فارغ التحصیل از دانشکده تحصیلات تکمیلی هاروارد، مقوا گلاسه مات می گوید: «در اصل، ساختن به فکر و یادگیری است – نه ابزارها و مواد شیک. “با این تاکید بر ابزارها و مواد با تکنولوژی پایین و بدون فناوری، جای تعجب نیست که مقوا منبعی قابل استفاده بوده است.” و او و بسیاری از مربیان شرکت کننده ممکن است استدلال کنند، مقوا اشتنباخ بدون بافت کار در محدوده مواد در خانه به دانش آموزان کمک کرد تا سازندگان بهتری شوند.

  • منابع:
    1. 5 Ways to Keep Kids Occupied With a Cardboard Box

  • تبلیغات: 
  1. داشتن یک زندگی شاد تنها با دانستن یک نکته مهم که از آن غافلیم
  2. ماجرای عجیب عروس فراری که بعد از 8 ماه به خانه داماد بازگشت
  3. اطلاع از شرایط وخیم آموزش دهنده تمساح در باغ وحش!!
  4. انجام تمامی پروژه های دانشگاه در کمترین زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.